Praktyczna wiedza, doświadczeni eksperci. WDK zaprasza na szkolenia
09.04.2025 r.Prawo zamówień publicznych oraz praktyczna nauka wystąpień publicznych i tworzenia rolek, czyli krótkich filmów wideo do publikacji w Internecie – to tematy szkoleń, na które w najbliższych miesiącach zaprasza Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. Warto skorzystać z wyjątkowej oferty. Wkrótce ruszają zapisy!
Harmonogram szkoleń zaplanowanych w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie od kwietnia do czerwca 2025 roku jest następujący:
Prawo zamówień publicznych
Termin: 9-10 kwietnia
Prowadzący: mecenas Łukasz Bochenek
Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom najnowszych informacji dotyczących regulacji prawnych w obszarze zamówień publicznych, omówienie praktycznych aspektów stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych oraz analiza najczęściej występujących problemów
i wyzwań.
Mówisz i masz - Wystąpienia publiczne
Termin: 13 maja
Prowadzący: Adam Mokrzycki
Szkolenie pozwoli uczestnikom zdobyć umiejętności niezbędne do skutecznego przemawiania przed różnymi grupami odbiorców. W ramach zajęć uczestnicy nauczą się, jak pokonać tremę, budować pewność siebie oraz skutecznie przekazywać swoje myśli i emocje. Szkolenie będzie prowadzone w formie praktycznych ćwiczeń, dzięki czemu uczestnicy będą mieli okazję na bieżąco przetestować zdobytą wiedzę i doskonalić swoje umiejętności w realnych warunkach.
Kultura na rolkach - Tworzenie oraz publikacja rolek
Termin: 10 czerwca
Prowadzący: Adam Mokrzycki, właściciel firmy medialnej, były reporter telewizyjny
Szkolenie pozwoli uczestnikom opanować sztukę tworzenia i publikowania krótkich filmów wideo na platformach takich jak Instagram, Facebook czy TikTok. W trakcie zajęć uczestnicy nauczą się, jak efektywnie wykorzystać rolki do budowania marki osobistej, angażowania odbiorców i promowania swoich treści w mediach społecznościowych.
Już niedługo ruszają zapisy na pierwsze szkolenie, więc zapraszamy do śledzenia naszej strony, gdzie na bieżąco będziemy publikować szczegółowe informacje o naszej ofercie.
Organizator zastrzega sobie prawo odwołania Szkolenia w przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń bądź z innych przyczyn niezależnych od Organizatora.
Unia Europejska













